UNIBAL

Tavşan deliğini özlüyoruz.

UNIBAL

Okulumuzdan bir kare H blok arkası

UNIBAL

Mezunlar bloklarına veda ederken

UNIBAL İzmir Öğrenci-Mezun Pikniği

giri bulunamadı

UNIBAL’ın kurumsallaşmaya gitmesiyle birlikte İzmir’deki düzenli ve sevimli etkinliklerinin başlamasının habercisi olan bu bahar ayına denk gelmiş piknik, UNIBAL İzmir Kadrosu ve Pre-UNIBAL temsilcileri sayesinde gerçekleşti.

“pikniğimize geleceklere ufak notlar;
1. yanınıza mutlaka ceket falan alın. orası birazcık soğuk olabiliyor arada.
2. telefon çekmiyor, annenizle, babanızla, sevgilinizle helalleşin.
3. kalkış saati 13.00′dır. SAKIN geç kalmayın. 12.30 civarı okulda toplanmak güzel olacaktır. dershanesi, sınavı olanlar bir dersten veyahut yarım saatten feragat etsinler her ihtimale karşı.
4. alkol şey yapalım diyenler varmış. aman diyeyim.
5. envai çeşit eğlence aracını getirebilirsiniz, tabu, okey, tavla, top, ip, trambolin(y), fikirlere açığız.
6. yemek olayına gelince, oraya gittiğimizde hazırlanmış bizi bekliyor olacak, açık büfemsi bir havada tabağınıza yemeğinizi alıp yedikten sonra keyif yapabilirsiniz.
7. (üzücü ama) göle insan atmak, düşmek, çişini yapmak, karpuz atmak ve dibinde ölü var mı diye bakmak yasak. isterseniz olta getirebilir balık tutabilirsiniz. isteyenler için orada da satılıyor olta.
8. su savaşı başlatan olursa, çok iyi eğleniriz.”

Diyerek yola çıktık. Karagöl isimli Yamanlar Dağı’nın tepesindeki, öğrencilerimizden Can SARIKOL’un babasına ait işletmeye gidildi, öğrencilerle, mezunlarla, balev, kütüphanemiz, kantindeki dilek ablamız selda ablamızla.

Mangallar yakıldı, nargileler içildi, toplar oynandı, neyse ki göle kimse atlamadı. Dönüşte bazılarımızı bu piknik kesmedi, kimi kahve içmeye gitti, kimi gidip kafede muhabbetine devam etti.

Sonuç olarak, 150 kişilik hoş bir kafileyle, 6 şahsi araç, 4 servisle  keyif yapıldı, dönüldü.

UNIBAL İzmir ekibi olarak, önümüzdeki dönemde, bu piknikleri elimizden geldiğince kadar “BAL Parti” gibi gelenekselleştirmeye çalışacağız.

O gün orada olan, birlikte gülüp eğlenen herkese çok teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>